Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE IRLANDA

Dy lëndime te Irlanda para europianit

Dy lëndime te Irlanda para europianit


31 May, 2016 @21:28

Përfaqësuesja e drejtuar nga Martin O’Neal, Irlanda, sot ka përjetuar një shok në ekip, pasi që mesfushori Harry Arter është lënduar në stërvitje dhe do të mungojë në EURO 2016.

Arter, që luan për Bournemouthin, ka impresionuar mjaft në ndeshje miqësore ndaj Holandës të premten e kaluar - por me kaq ëndrra për EURO morri fund për te.

Për më tepër, edhe sulmuesi me përvojë i ekipit, Robbie Keane, ka pësuar një lëndim në muskul gjatë fundjavës dhe pritet të shihet a do të jetë i gatshëm për europian.


ANTONIO CONTE

Deri ku kjo Itali?

UEFA Euro 2016

Deri ku kjo Itali?

31/05/16 @ 21:10

GRANIT XHAKA

Xhaka ndërron numrin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Xhaka ndërron numrin

31/05/16 @ 20:02

MBROJTËSI I TITULLIT

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

UEFA Euro 2016

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

31/05/16 @ 19:38

VEDAT MURIQI

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

International

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

31/05/16 @ 16:43

TURQIA NË EURO 2016

Lista e Terimit, gati

International/UEFA Euro 2016

Lista e Terimit, gati

31/05/16 @ 15:25

ANGLIA NË EURO

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

UEFA Euro 2016

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

31/05/16 @ 15:12

GJERMANIA NË EURO

23-shja e Löwit pa Reusin

International/UEFA Euro 2016

23-shja e Löwit pa Reusin

31/05/16 @ 13:10

FLORENTINO PEREZ

Numëron trofetë

Champions League/La Liga

Numëron trofetë

31/05/16 @ 12:43

OLIVIER

Giroud në formë

International/UEFA Euro 2016

Giroud në formë

31/05/16 @ 12:40

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

FEYENOORD

Feyenoord përforcohet me ish-golashënuesin e Eredivisies

International

Feyenoord përforcohet me ish-golashënuesin e Eredivisies

17/07/21 @ 20:56

MIQËSORE

10 gola nga Lazio në miqësore, shënon edhe Muriqi

International

10 gola nga Lazio në miqësore, shënon edhe Muriqi

17/07/21 @ 20:42

KRISTI VANGJELI

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

FFK Superliga/Europa League/International/Transfere

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

15/07/21 @ 15:40

INTERNATIONAL

Arjen Robben pensionohet nga futbolli

International

Arjen Robben pensionohet nga futbolli

15/07/21 @ 13:17

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

REAL MADRID

Perez sqarohet për përgjimet

La Liga/International

Perez sqarohet për përgjimet

14/07/21 @ 15:10

UCL

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

Champions League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

14/07/21 @ 09:01

TE PRISHTINA

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

Evropiani/Champions League/Europa League/International

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

14/07/21 @ 08:03


 
Të gjitha lajmet nga International