Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI - ISTOGU

Mjafton 1 gol, Drenasi mposhtë Istogun

Foto: FC Istogu

Mjafton 1 gol, Drenasi mposhtë Istogun


19 September, 2021 @17:53

Me vetëm një gol të shënuar, Drenasi ka arritur që sot ta mposhtë minimalisht Istogun, 1-0 pas 90 minutave.

Pjesa e parë mes skuadrave u mbyll pa gola, kurse goli i fitores për skuadrën e Drenasit u shënua në pjesën e dytë. Heroi i Drenasit në këtë takim ishte Durim Gashi, nga i cili erdhi goli i fitores.

TABELA AKTUALE

Me këtë fitore, Drenasi ngjitet në kuotën e 5 pikëve, kurse Istogu mbetet me 3.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë