Të gjitha lajmet

DUELI I PLAYOUTIT

Ndeshja vazhdon nesër

Foto: KBVellaznimi/f b

Ndeshja vazhdon nesër

24 April, 2019 @21:28

Sipas informatave të para nga Shani Nushi, pas pyroshowit të bërë nga tifozëria në palestër dhe ndërprerjes së ndeshjes PlayOut ndërmjet Vëllaznimit dhe Lipjanit, dueli do të vazhdojë nesër.

Dueli u ndërpre 6:26 minuta pa përfunduar çereku i tretë, ndërsa rezultati ishte 41-42 në të mirë të lipjanasve në këto momente, kur tymi kishte mbuluar palestrën.

Vëllaznimi-Lipjani vazhdon nesër, pritet që të jetë rreth orës 15:00, mirëpo konfirmimi zyrtar vjen pas pak.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga