Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VLLAZNIA - KEK-u

Të rrezikuarit, barzojnë

Të rrezikuarit, barzojnë


28 February, 2021 @23:05

Vllaznia e Pozharanit dhe KEK-u sot kanë barazuar 1-1, në kuadër të xhiros së 16 në Ligën e Parë.

Armend Gashi ishte shënuesi te elektricistët në minutën e 37’, e më pas Vllaznia e barazoi rezultatin para se të përfundon pjesa e parë.

TABELA AKTUALE

Vllaznia gjendet në pozitën e parafundit me 17 pikë, kurse KEK-u në pozitën e fundit me 14 pikë në Grupin B të Ligës së Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë