Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLMAURTARI - FERIZAJ

Flamurtari rikthen ndjekjen e kreut

FOTO / Flamurtari

Flamurtari rikthen ndjekjen e kreut


28 February, 2021 @22:49

Flamurtari sot e mposhti Ferizajin me rezultat 1-0.

Me këtë fitore, skuara prishtinase rikthen luftën për ndjekjen e kreut përsëri.

TABELA AKTUALE

Flamurtari aktualisht gjendet në pozitën e tretë me 26 pikë, 1 pikë më pak se liderja Ulpiana e Vitia në pozitën e dytë, kurse Ferizaji gjendet në pozitën e katërt me 22 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë