Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUTSALL

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall arrin në Holandë

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall arrin në Holandë


4 April, 2021 @16:37

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall ka arritur në Zeist të Holandës, ku më 5 dhe 6 prill do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore kundër përfaqësueses së Holandës.

Dardanët e futsallit kanë zhvilluar dy ditë stërvitje në Prishtinë, derisa sonte do ta mbajnë stërvitjen e radhës në Zeist, për t’u përgatitur sa më mirë për duelin me “Tulipanët”.

Këto miqësore do të jenë dy ndeshjet e para për përzgjedhësin e ri, Arben Simitçiu.


FERONIKELI - LLAPI

Feronikeli - Llapi, 11-shet startuese

FFK Superliga

Feronikeli - Llapi, 11-shet startuese

04/04/21 @ 14:30

BALLKANI - PRISHTINA

Ballkani - Prishtina, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ballkani - Prishtina, 11-shet startuese

04/04/21 @ 14:20

FERIZAJ - KIKA

Ferizaj - Kika, a do të dalin në fushë vendasit?

FFK Liga e parë

Ferizaj - Kika, a do të dalin në fushë vendasit?

04/04/21 @ 14:15

CARABAO CUP FINAL

Finalja City - Tottenham, me tifozë

Premier League

Finalja City - Tottenham, me tifozë

04/04/21 @ 12:46

A DO TË ZHVILLOHET?

Ferizaj-Kika, në dyshim

FFK Liga e parë

Ferizaj-Kika, në dyshim

04/04/21 @ 12:31

SUPERLIGA / FUTSALL

FC Vitia anëtare e re e Superligë

Futsall Superliga

FC Vitia anëtare e re e Superligë

03/05/21 @ 09:25

TRANSFERET

Afati kalimtar në Superligë hapet më 1 korrik 2021

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Transfere

Afati kalimtar në Superligë hapet më 1 korrik 2021

28/04/21 @ 14:54

SHTATORJA

Ministri Çeku: Shtatorja e Fadil Vokrrit përurohet më 9 qershor

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Ministri Çeku: Shtatorja e Fadil Vokrrit përurohet më 9 qershor

26/04/21 @ 16:25

MIQESORET

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

23/04/21 @ 11:59

ZYRTARIZOHET MIQESORJA

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

23/04/21 @ 11:26

FUTSALL

FC Liqeni fitues i Kupës së Kosovës në futsall

Futsall Superliga

FC Liqeni fitues i Kupës së Kosovës në futsall

14/04/21 @ 21:54

TURNE

“Kabashi” fitues i turneut në Turqi

Futsall Superliga

“Kabashi” fitues i turneut në Turqi

11/04/21 @ 10:28

FUTSALL

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

Futsall Superliga/Kombëtarja

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

08/04/21 @ 15:05

ARBEN SIMITÇIU

Simitçiu i kënaqur me paraqitjen përballë Holandës, por jo edhe me rezultatin

Futsall Superliga

Simitçiu i kënaqur me paraqitjen përballë Holandës, por jo edhe me rezultatin

06/04/21 @ 22:29

FUTSALL

Kosova mposhtet në miqësoren e dytë nga Holanda

Futsall Superliga

Kosova mposhtet në miqësoren e dytë nga Holanda

06/04/21 @ 22:20


 
Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga