Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - RAHOVECI

Prishtina me 280 tifozë

Prishtina me 280 tifozë


8 October, 2021 @16:31

Prishtina e Rahoveci, nesër do të përballen në kuadër të xhiros së pestë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve.

Në këtë ndeshje lejohen 280 tifozë apo 10% i kapacitetit të sallës.

Ndeshja do të luhet nga ora 19:00.

TABELA AKTUALE

Prishtina ka bilanc prej 2 fitoreve e 2 humbjeve, kurse Rahoveci ka fituar vetëm 1 ndeshje në 4 xhirot e luajtura.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga