Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan


Teksti: FC Prishtina

9 June, 2021 @13:21

Turniri i raundit preliminar i UEFA Champions League do të zhvillohet në Shqipëri, konkretisht në Durrës dhe Elbasan dhe jo siç ishte paraparë më herët në kryeqytetin e Ishujve Faroe, Torshavn.

Prishtina dhe Folgore do të takohen në “Elbasan Arena” më 22 qershor nga ora 20:00.

Edhe finalja e turnirit do të zhvillohet në Elbasan më 25 qershor nga ora 20:00, kurse gjysmëfinalja tjetër në Durrës.

Lajmin shumë shpejtë pritet të konfirmojë edhe UEFA.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga