Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’


1 October, 2021 @22:40

Ndeshja në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Dytë, në mes të Prizrenit dhe Beharit, nuk është përfunduar.

Skuadra e Beharit kaloi në epërsi në minutën e 17’, derisa prizrenasit protestuan për një faull para shënimit të goli, ku kapiteni i Prizrenit Alban Hamzaj pas protestimeve të ashpra është ndëshkuar nga gjyqtari kryesor Leotrim Cecelia.

Leotrim Cecelia e ndërpreu ndeshjen dhe nuk u vazhdua më.

TABELA AKTUALE

Vendimi për këtë ndeshje pritet të mirret në ditët e ardhshme.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë