Të gjitha lajmet

CHELSEA

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës

Shkarkimi i Lampard, brenda ditës


25 January, 2021 @12:20

Fundi i epokës “Lampard” te Chelsea!

Të gjitha mediat angleze dhe të huaja sot po raportojnë që anglezi Frank Lampard do të shkarkohet nga detyra e kryetrajnerit të Chelseat dhe zyrtarizimi i këtij lajmi nga klubi në fjalë duket se është vetëm çështje orësh.

Drejtuesit e klubit londinez nuk janë të kënaqur me ecurinë e Chelseat këtë sezon, marrë parasysh shpenzimet e bëra gjatë verës, dhe kjo ka shtyer në shkarkimin e Lampardit.

Zëvendësim i Lampardit pritet të jetë gjermani Thomas Tuchel, që së fundi ishte kryetrajner i PSG-së.


CHELSEA

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

Premier League

Zyrtare: Chelsea shkarkon Lampardin

25/01/21 @ 12:37

TRANSFER

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

Premier League/Transfere

Arsenal: €2.8 mln për huazimin e Odegaardit

24/01/21 @ 20:53

FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05


Të gjitha lajmet nga Premier League