Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRI - POLONI

Shqipëri - Poloni, rifillon ndeshja

Shqipëri - Poloni, rifillon ndeshja


12 October, 2021 @22:42

Pasi u ndërpre për rreth 20 minuta për shkak të hudhjeve të gjësendeve në fushë, zyrtarët e ndeshjes kanë vendosur që ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë të rifillojë.

Kanë mbetur edhe rreth 15 minuta lojë dhe rezultati momental është 0-1 për Poloninë.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror