Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRI - POLONI

Shqipëri - Poloni, Shqipërisë i shtohet edhe një mungesë

Shqipëri - Poloni, Shqipërisë i shtohet edhe një mungesë


12 October, 2021 @15:34

Edhe një mungesë për Shqipërinë për ndeshjen e sontme ndaj Polonisë!

Pas njoftimit të djeshëm që Sokol Cikalleshi do të mungojë sonte për shkak të rezultimit pozitiv në testin për COVID-19, pozitiv në testin për COVID-19 ka dalë edhe Klaus Gjasula, i cili do të mungojë sonte. Lajmi u bë i ditur nga Federata Shqiptare e Futbollit pak më parë.

GRUPET KUALIFIKUESE DHE ORARI I NDESHJEVE

Përveç dyshes së lartpërmendur, Shqipëria sonte do të jetë edhe pa Berat Gjimshitin, Bekim Balajn e Endri Çekiçin.

SI FUNKSIONON PLAY OFF-I?

Ndeshja e sontme ndaj Polonisë luhet me fillim nga ora 20:45 në Tiranë dhe është jetike në rrugën drejt Play Off-it për Botërorin e Katarit.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror