Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (32)

Superliga - Formacioni i javës (32)


2 May, 2022 @12:38

Pas ndeshjeve të javës 32, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Stivi Frashëri (Ballkani); Armend Thaqi (Ballkani), Elton Basriu (Dukagjini), Oltion Rapa (Gjilani), Arbër Shala (Dukagjini); Ergyn Ahmeti (Dukagjini), Kastriot Selmani (Llapi), Gerhard Progni (Gjilani), Genc Hamiti (Drenica); Blerim Krasniqi (Gjilani); Yoan-Marc Olivier (Malisheva).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga