Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (34)

Superliga - Formacioni i javës (34)


14 May, 2023 @20:27

Pas ndeshjeve të xhiros 34, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Ilir Avdyli (Llapi); Besnik Krasniqi (Drita), Leotrim Bekteshi (Ballkani), Gentrit Halili (Ferizaj), Lorenc Trashi (Ballkani); Rron Broja (Drita), Mërgim Pefqeli (Prishtina), Albin Krasniqi (Ferizaj), Maclei Santos (Dukagjini); Mevlan Zeka (Gjilani), Albion Rrahmani (Ballkani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga