Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (4)

Superliga - Formacioni i javës (4)


17 September, 2021 @10:44

Pas ndeshjeve të javës 4, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Flamur Gashi (Malisheva); Besnik Krasniqi (Prishtina), Granit Jashari (DRE), Dren Kryeziu (Malisheva), Bujar Pllana (Feronikeli); Albert Dabiqaj (Gjilani), Ardi Qorri (Feronikeli), Behar Maliqi (Feronikeli); Kreshnik Uka (Drenica), Hysen Tahiri (Drenica), Torvioll Stullqaku (Malisheva).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga