Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (4)

Superliga - Formacioni i javës (4)


4 September, 2023 @16:49

Pas ndeshjeve të xhiros 4, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Kenan Haxhihamza (DUK)

Arbër Pira (MAL)-Melos Zenunaj (LIR)-Egzon Sinani (PRI)-Petrus Megameno (LIR)

        Bujar Shabani (DUK)

  Ilir Mustafa (MAL)-Nazmi Gripshi (BAL)

Iljasa Zylfiji (DUK)-Albin Berisha (BAL)-Drilon Hazrollaj (MAL)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga