Të gjitha lajmet

Ç3: RAHOVECI - PRIZRENI

Treshet e Veselit, thellojnë epërsinë e Rahovecit

Treshet e Veselit, thellojnë epërsinë e Rahovecit

3 November, 2019 @22:16

Alban Veseli është treguar vendimtar me përvojën e tij në çerekun e tretë të ndeshjes, duke qëlluar tre herë për tre pikë nga tenimet e tij për t’ia mundësuar Rahovecit hyrjen në çerekun e fundit në epërsi 9 pikëshe.

Pasi që Prizreni i ishte afruar Rahovecit në 5 pikë kur përfundoi pjesa e parë, vreshtarët edhe pse nuk ia nisën mirë dhjetëminutëshit të tretë të ndeshjes, me kohë arritën që të thellojnë epërsinë në 64-55, para fillimit të çerekut të fundit të lojës.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.

PP: RAHOVECI - PRIZRENI

Prizreni ngushton epërsinë e vreshtarëve

3 November, 2019 @21:44

Ka përfunduar pjesa e parë në Mizahir Isma, ndërsa Prizreni ka treguar një lojë më të mirë në çerekun e…

Ç1: RAHOVECI - PRIZRENI

Rahoveci tetë pikë përpara

3 November, 2019 @21:23

Skuadra e Rahovecit ka mbyllur me tetë pikë epërsi çerekun e parë të ndeshjes ndaj Prizrenit. Starti i mirë…

TREPÇA - FERONIKELI

Ndeshja e dytë dramatike i takoi Feronikelit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

3 November, 2019 @21:15

Pas ndeshjes dramatike në mes të Yllit dhe Pejës, një përfundim tjetër dramatik ndodhi në ndeshjen në mes të Trepçës…

STARTUESIT PËR NDESHJEN QË PËRCAKTON LIDERIN

5-shet e para: Rahoveci-Prizreni

TOPSPORT/ Arian Paçarizi

3 November, 2019 @20:52

Ndeshja përcaktuese për liderin e ri të Superligës nis pas pak, ndërsa trajnerët e ekipeve përkatëse, Rahoveci dhe Prizreni, kanë…

PARA DUELIT TË FUNDIT TË XHIROS

Fituesi merr kreun e Superligës

3 November, 2019 @20:15

Përballja e sontme që nis në ora 21:00 dhe luhet në Mizahir Isma, ndërmjet Rahovecit dhe Prizrenit - do të…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga