Të gjitha lajmet

KONFIRMOHET

Vazhdon nesër, por pa shikues

Vazhdon nesër, por pa shikues

24 April, 2019 @23:31

Tymi i madh i krijuar nga ndezja e flakadanëve të tifozëve të Vëllaznimit në përballjen e PlayOutit ndaj Lipjanit, ndërpreu duelin e sontëm Vëllaznimi - Lipjani me pak më shumë se 6 minuta para se të përfundojë çereku i tretë.

Rezultati ishte 41-42 në të mirë të Lipjanit. Ndeshja e ndërprerë është bërë e ditur që do të vazhdohet nesër, ndërsa para pak çastesh u kuptua se do të nis prej orës 21:00 në Shani Nushi.

Për më tepër, skuadra e Vëllaznimit para pak çastesh ka bërë të ditur se ndeshja do të vazhdojë pa prani të publikut, pas ndërprerjes së sontme të ndeshjes.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga