Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale


24 June, 2021 @19:29

Skuadra e parë profesionale e Milot Rashicës, Vushtrria, i ka uruar suksese futbollistit për transferimin e tij te skuadra e re nga Premier League, Norwich City.

Vushrria urimin e saj e bëri me anë të një videoje të shkurtër dhe me mbishkrimin “Raketa jonë, Milot Rashica suksese”.

Rashica u transferua te Norwich City nga skuadra gjermane e Werder Bremenit për 11 milionë euro.

Kujtojmë që Rashica ka luajtur për Vushtrrinë në kohën kur ishte 17 vjec, duke qenë ndër më meritorët për titullin historik të kampionit në stinorin 2013/14.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga