Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica

Xhiroja e dytë mbyllet me ndeshjen Dukagjini-Drenica


30 August, 2021 @12:38

Xhiroja e dytë në Superligën e Kosovës në futboll, do të mbyllet me ndeshjen në mes të Dukagjinit dhe Drenicës.

Dukagjini në xhiron e parë kishte barazuar me Ballkanin 2-2, derisa edhe Drenica barazoi me rezultat 1-1 ndaj Gjilanit.

TABELA AKTUALE

Ndeshja do të luhet nga ora 17:00 në stadiumin “18 qershori” në Klinë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga