Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2020

1/8 e finales, mësohen edhe dy çifte

1/8 e finales, mësohen edhe dy çifte


23 June, 2021 @20:50

Pas ndeshjeve të orës 18:00, sonte janë zbuluar edhe dy çifte të fazës së 1/8 së finales në Kampionatin Evropian.

Pas çifteve Itali - Austri dhe Uells - Danimarkë, dy çiftet e mësuara sonte janë Kroaci - Spanjë dhe Holandë - Çeki.

Në fund të dy ndeshjeve që luhen sonte do t’i kemi të kompletuar të gjitha çiftet e fazës së 1/8 së finales.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani