Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

EURO 2024: Shorti direkt

EURO 2024: Shorti direkt


9 October, 2022 @12:04

Posa ka filluar cerenomia e shortit për kualifikueset drejt EURO 2024, ku merr pjesë edhe Kosova, ndërsa ceremoninë që po mbahet në Frankfrut mund ta ndiqni këtu.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani