Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MITROVICË

11-shet startuese, Trepça89 - Trepça

TOPSPORTI/ D. S.

11-shet startuese, Trepça89 - Trepça


28 September, 2021 @14:32

Derbi lokal i Ligës së Parë A ndërmjet dy skuadrave mitrovicase, të dyja ish kampione të Kosovës dikur, luhet sot në Riza Lushta, ndërsa Trepça’89 pret Trepçën.

Të parët drejtohen nga Shpëtim Idrizi, ndërsa të dytit, nga Emin Baliqi.

TREPÇA’89: (pas pak.)

TREPÇA: Arben Beqiri; Theo Ogde, Amir Prishtina, Dren Idrizi, Liridon Voca; Edmond Turku, Ardian Neziri, Diar Mustafa; Bleond Rexhepi, Rodrigo Zalazar, Enis Zabërgja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë