Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHTIME

Vjosa prezanton Akil Makollin

Vjosa prezanton Akil Makollin


29 July, 2023 @10:48

Skuadra e Vjosës që garon në Ligën e Parë - Grupi B, ka bërë të ditur se ka përforcuar radhët e veta me futbollin që luan në repartin defanziv, Akil Makolli.

Makolli 29-vjeç që ka përvojë te disa ekipe si Prishtina, Ulpiana e Vushtrria, së fundi ka qenë pjesë e Flamurtarit. Ai luan në qendër të mbrojtjes ndërsa klubi i ka dëshiruar mirë se ardhje në ekip. ◼️


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë