Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

11-shja e Prishtinës ndaj Koronës

Foto: KFPrishtina/fb

11-shja e Prishtinës ndaj Koronës


31 January, 2021 @12:25

Skuadra e Prishtinës ka paraqitur 11-shen startuese për përballjen ndaj ekipit polak Korona Kielce  që nis në ora 13:00 me kohën tonë.

Skuadrat, në kuadër të përgatitjeve sa më të mira për pjesën pranveore të stinorit do të ndeshen në Titanic Belek resort të Turqisë.

PRISHTINA:

Nika; B. Krasniqi, Dellova, Muça, Bekteshi; Boshnjaku, Zyba, Abazi, Prapashtica; Kryeziu, Shillova.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga