Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

5 mungesa te Gjilani kundër Feronikelit

5 mungesa te Gjilani kundër Feronikelit


20 September, 2020 @12:21

Ndeshja derbi në mes të Feronikelit dhe Gjilanit do të luhet sot në ora 13:30.

Gjilani në këtë ndeshje do të ketë 5 mungesa në formacion.

Lojtarët Tomislav Busiç, Keita Razak, Arbër Çyrbja, Muhamed Useini dhe Ylber Kastrati nuk janë në listën e të ftuarve sot për shkak të lëndimeve, ka njoftuar skuadra e Gjilanit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga