Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë


12 June, 2021 @20:35

Skuadra e Ligës së Parë, A&N, ka bërë goditjen e parë të afatit kalimtar.

Drejtuesit e klubit kanë arritur marrëveshjes me futbollistin Roni Gashi, i cili deri më tani ishte pjesë e rivalit lokal, Lirisë së Prizrenit.

Skuadra A&N për 23-vjeçarin do të jetë e katërta në karrierë, pasi që përvec Lirisë më parë ka luajtur edhe për Ballkanin dhe Teutën e Durrësit.

Gashi është një ndër lojtarët më premtues të qytetit të Prizrenit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë