Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

A&N prezenton dy përforcimet e reja

A&N prezenton dy përforcimet e reja


23 June, 2021 @14:13

Skuadra prizrenase nga Liga e Parë, A&N, sot ka prezentuar dy përforcimet e reja.

Ekipit iu bashkuan Albin Shabani dhe Taulant Kiqmari, që të dy të transferuar nga skuadra e Llapit.

Shabani, 19-vjeçar, është sulmues i krahut të djathtë, derisa Kiqmari, po ashtu 19-vjeçar, luan në pozitën e mesfushorit defansiv.

Lojtarët e rinj u prezentuan nga drejtori sportiv i klubit, Genc Tamniku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë