Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANGLI - SKOCI

Angli - Skoci, 11-shet startuese

Angli - Skoci, 11-shet startuese


18 June, 2021 @19:39

Janë publikuar 11-shet startuese të Anglisë dhe Skocisë, që sonte përballen me fillim nga ora 21:00.

11-SHET STARTUESE:

Anglia XI: Pickford; James, Stones, Mings, Shaw; Rice, Phillips, Mount; Foden, Sterling, Kane.

Skocia XI: Marshall, O’Donnell, Hanley, Tierney, McTominay, McGinn, McGregor, Robertson, Gilmour, Dykes, Adams


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani