Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

U21

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21

Anglia U21, lista për sfidën ndaj Kosovës U21


27 August, 2021 @17:03

Është publikuar lista e të ftuarve nga Anglia U21 për ndeshjet që kjo përfaqësuese i luan në shtator.

Pas takimit me Rumaninë, Anglia U21 më 7 shtator me fillim nga ora 21:00 luan edhe ndaj Kosovës. Në listën e të ftuarve te anglezët shihen plot lojtarë të klubeve të mëdha të Premier Leagues.

Lista e të ftuarve është paraqitur në foton e mëposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja