Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA - KIKA

Arbëria njofton Kikën me disfatë, ndërsa shënon fitoren më të thellë të sezonit

Arbëria njofton Kikën me disfatë, ndërsa shënon fitoren më të thellë të sezonit


18 September, 2022 @18:01

Arbëria ka shënuar fitoren më të thellë të stinorit sot, duke e mposhtur Kikën, që deri sot s’kishte disfatë me rezultat 4-0.

Përndryshe në këtë ndeshje ka debutuar trajneri i ri i ekipit Ali Osmani, që ka nisur me fitore bindëse që në duelin e parë të tij me dobrajasit.

Arbëria 4-0 Kika [Gentian Binishi x2, Florent Molliqaj, Andi Bikliqi]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë