Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA

Argjent Mustafa largohet nga Drenica

Argjent Mustafa largohet nga Drenica


1 July, 2021 @10:09

Futbollisti i deritashëm i Drenicës, Argjent Mustafa, nuk do të jetë më pjesë e skuadrës nga Skenderaji.

Lajmin e bëri të ditur vetë lojtari nga llogaria e tij personale në Facebook, duke thënë se nga sot nuk do të jetë lojtar i Drenicës.

Mustafa gjithashtu ka thënë se së shpejti do të vendoset edhe skuadra e re ku do të luan në stinorin e ri.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga