Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

I përfundon kontrata e Messit

I përfundon kontrata e Messit


30 June, 2021 @23:15

Sot ka përfunduar kontrata e super yllit të Barcelonës, Lionel Messi.

30 qershor ishte dita e fundit e kontratës së Messit, derisa ende nuk ka renovuar kontratën super ylli argjentinas.

Messi aktualisht është duke luajtur me Argjentinën në Copa America, derisa pritet të arrijë një marrëveshje 2 vjeçare me Barcelonën.

Kryetari i Barcelonës, Joan Laporta, për ta mbajtur Messin në skuadër ka transferuar edhe Sergio Agueron muaj më parë.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga