Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

Foto: Bryan Gil

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil


20 February, 2021 @10:40

Arsenali pritet ta rivalizojë Barcelonën në garë për të nënshkruar me talentin e Sevillas, Bryan Gil shkruan Goal.

Gil ka një klauzolë lirimi 42 milionë euro apo 35 milionë funta, por e cila mund të ndryshojë pasi talenti është afër një marrëveshje të re me Sevillan.

Kontrata e re do ta mbajë atë në Sevilla deri në vitin 2025 dhe Arsenali mund ta ketë shumë të vështirë ta transferojë pastaj.


LIGA e PARË

KEK-u - Kika për 3 pikë të rëndësishme

FFK Liga e parë

KEK-u - Kika për 3 pikë të rëndësishme

20/02/21 @ 09:25

LIGA e PARË

Ish-skuadrat e Superligës, takohen në Klinë

FFK Liga e parë

Ish-skuadrat e Superligës, takohen në Klinë

20/02/21 @ 09:17

LIGA e PARË

Malisheva kërkon kryesimin, favorite në letër

FFK Liga e parë

Malisheva kërkon kryesimin, favorite në letër

20/02/21 @ 09:12

DRENICA - BESA

Drenica për largim nga zona e rrezikshme, 14 ndeshja pa fitore për Besën

FFK Superliga

Drenica për largim nga zona e rrezikshme, 14 ndeshja pa fitore për Besën

20/02/21 @ 08:51

DRITA - TREPÇA'89

Liderja e pret Trepçën’89

FFK Superliga

Liderja e pret Trepçën’89

20/02/21 @ 08:42

SHQIP në BOTË

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

19/02/21 @ 22:54

SHQIP në BOTË

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

International

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

19/02/21 @ 22:21

SHQIP në BOTË

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

International

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

19/02/21 @ 21:57

BUNDESLIGA

Forma e André Silva problem për Jovic

Bundesliga

Forma e André Silva problem për Jovic

19/02/21 @ 21:45

PREMIER LEAGUE

Manchester City ekipi më i mirë në Evropë sipas Artetës

Premier League

Manchester City ekipi më i mirë në Evropë sipas Artetës

19/02/21 @ 21:22

PREMIER LEAGUE

Cavani mund të qëndroj në Manchester United

Premier League/Transfere

Cavani mund të qëndroj në Manchester United

19/02/21 @ 20:50

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44


 
Të gjitha lajmet nga Premier League