Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - ULPIANA

Aulon Sadriu vendos, Ulpiana mbetet në krye të renditjes

Aulon Sadriu vendos, Ulpiana mbetet në krye të renditjes


18 September, 2022 @18:01

Aulon Sadriu, shot @ Ulpiana

Ulpiana ka arritur të mbetet në krye të renditjes tabelare të Ligës së Parë Grupi B, me fitore të vështirë por të rëndësishme të shënuar sot në Prishtinë, saktësisht në Xhemajl Ibishi, duke e mposhtur Flamurtarin e Megzon Visokës falë golit të Sadriut.

Flamurtari 0-1 Ulpiana [Aulon Sadriu 68]

Flamurtari vs Ulpiana


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë