Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ballkani-Cluj, 11-shet startuese

Ballkani-Cluj, 11-shet startuese


8 September, 2022 @17:53

Ballkani në ora 18:45 do të dalë në përballjen e parë të fazës grupore të Ligës së Konferencës, ndërsa trajneri tiranas Ilir Daja dhe ai i mysafirëve Dan Petrescu, kanë vendosur për këto 11-she startuese në këtë duel.

BALLKANI XI:

Stivi Frashëri; Armend Thaqi (kap.), Bajram Jashanica, Lumbardh Dellova, Astrit Thaqi; Qëndrim Zyba, Lindon Emërllahu, Nazmi Gripshi, Meriton Korenica; Ermal Krasniqi, Albion Rrahmani.

CLUJ XI:

Scuffet; Burca, Matias, Braun, Camara (kap.); Cvek, Hammershoj, Adjei-Boateng, Roger; Deac, Yeboah.

Referët e kësaj ndeshjeje janë nga Zvicra, ku kryesor është Urs Schnyder, ndihmës janë Marco Zurcher dhe Benjamin Zurcher, ndërsa refer i katërt është Sven Wolfensberger.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League