Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASTORET

Ballkani-Cluj, bastoret favorizojnë rumunët

Ballkani-Cluj, bastoret favorizojnë rumunët


8 September, 2022 @16:22

Skuadra e Ballkanit do të jetë në përballjen e parë dhe historike të fazës grupore të Ligës së Konferencës, sonte në përballjen që nis në 18:45.

Suharekasit presin Clujin rumun në përballjen e parë të grupit, ndërsa Fadil Vokrri pritet të jetë në numër të konsiderueshëm të përkarhësve të ekipit të parë kosovar që arrin në fazë grupore të një gare të UEFA-së.

Në anën tjetër, bastoret kanë vendosur kuotat për këtë ndeshje, ku ato flasin për rumunët. Fitorja e Ballkanit është kuotuar 3.25 ndërsa e Clujit 2.28 - mesatarisht. Barazimit i ipet 3.10.

Sipas golave, bastoret presin që ndeshja të përfundojë me pak gola, ku 0-2 në ndeshje është kuotuar 1.58, ndërsa mbi tre gola në ndeshje koutohet 2.22.

 


 
Të gjitha lajmet nga Conference League