Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYQTARËT

Barazhi me VAR, Visar Kastrati kryesor

Barazhi me VAR, Visar Kastrati kryesor


21 May, 2022 @14:28

Para pak çastesh janë kuptuar edhe referët e ndeshjes Liria-Vushtrria, e vlefshme për barazh të Ligës së Parë, që mundëson ekipet të ëndërrojnë Superligën.

Kështu, Visar Kastrati është gjyqtar kryesor i ndeshjes, ndërsa ai si asistent do të ketë Lumturije Muhadrin dhe Granit Hysenin.

Përndryshe, gjyqtar i katërt i ndeshjes është Alban Shala, ndërsa në dhomën e VAR-it do të jetë Mentor Ajeti me asistentin e tij sot, Fatlum Berisha.

Liria - Vushtrria nis në orën 15:00, luhet në 18 qershori të Klinës dhe fituesi i kësaj ndeshjeje kalon në PlayOutin e Superligës, ku do të ndeshet me ekipin që përfundon i teti në renditje të Superligës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë