Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PHOENIX - RAHOVECI

Barazim në derbin e kreut

Barazim në derbin e kreut


17 September, 2022 @18:44

Dy skuadrat që mëtonin vendin e parë në renditjen tabelare të Ligës së Parë Grupi A, Rahoveci dhe Phoenix, kanë barazuar në duelin ndërmjet tyre dhe atë pa gola.

Phoenix 0-0 Rahoveci.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë