Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BET ON

Bastoret: Kosova thuajse e pamundur të fitojë

Bastoret: Kosova thuajse e pamundur të fitojë


29 March, 2022 @13:20

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri në fillim të ndeshjes mes Zvicrës dhe Kosovës në Letzigrund Arena të Zurichut, kemi kontrolluar kuoatat që bastoret e ndryshme japin për këtë duel miqësor.

Derisa Zvicra llogaritet favorite absolute në këtë ndeshje, përkundër se miqësore, bastoret për Kosovën vetëm shkojnë në befasi të madhe.

Fitorja e Zvicrës kuotohet 1.3 mesatarisht, barazimi 5.25, ndërsa fitorja e Kosovës 8.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova