Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - DRITA

Ç3: Prizreni-16 afër gjysmëfinales

Ç3: Prizreni-16 afër gjysmëfinales


1 September, 2021 @17:16

Prizreni-16 është 10 minuta largë gjysmëfinales në Superkupën e Kosovës.

Rezultati aktual është 78-47 në të mirë të Prizrenit.

Courtnley Fells me 17 pikë e 9 kërcime aktualisht është më i veçuari te Prizreni, kurse te Drita Qëndrim Demi me 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës