Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Superkupa e Kosovës, 11-shet startuese: Llapi-Ballkani

Superkupa e Kosovës, 11-shet startuese: Llapi-Ballkani


21 January, 2023 @12:11

Në ora 13:00 nis përballja në mes të Llapit e Ballkanit, e vlefshme për Superkupën e Kosovës, ndërsa trajnerët e ekipeve veçse kanë bërë të ditur 11-shet startuese për këtë duel.

Kështu, Tahir Batatina në njërën anë dhe Ilir Daja në anën tjetër, janë përcaktuar për këta lojtarë të nisin duelin, që do të luhet në Antalya të Turqisë.

BALLKANI XI: Frashëri; Kuc, Jashanica, Armend Thaqi, Dellova; Potoku, Zyba, Emërllahu, Gripshi; Korenica, Berisha.

LLAPI XI: Avdyli; Shabani, Fernandinho, Neto, Krasniqi; Maliqi, Stafa, Rivera, Selimi, Progni; Hoxha.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës