Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - DRITA

10 treshe nga Prizreni, mbyllet pjesa e parë

10 treshe nga Prizreni, mbyllet pjesa e parë


1 September, 2021 @16:40

Përfundoi pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-16 - Drita, në kuadër të Superkupës.

Rezultati aktual është 53-36 në të mirë të Prizrenit.

Prizreni ka shënuar 10 herë nga vija e treshit dhe ka krijuar një epërsi dyshifrore ndaj kundërshtarit

Courtnley Fells me 12 pikë e 7 kërcime është më i dalluari te Prizreni deri më tani, kurse te Drita Qëndrim Demi me 11 pikë.


SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita

01/09/21 @ 15:53

KOSOVA

Kosova  ka arritur në Batumi

Kosova

Kosova ka arritur në Batumi

01/09/21 @ 14:21

BATUMI

Gjeorgjia-Kosova me VAR, këta janë gjyqtarët

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Gjeorgjia-Kosova me VAR, këta janë gjyqtarët

01/09/21 @ 11:55

GJEORGJIA

Kryesisht me lojtarë nga liga vendore, këta janë gjeorgjianët që luajnë ndaj Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Kryesisht me lojtarë nga liga vendore, këta janë gjeorgjianët që luajnë ndaj Kosovës

01/09/21 @ 11:41

BASTORET

Gjeorgjia favorite ndaj Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Gjeorgjia favorite ndaj Kosovës

01/09/21 @ 11:30

LOS CULES

Barça zyrtarizon De Jongun

La Liga/Transfere

Barça zyrtarizon De Jongun

01/09/21 @ 10:15

VIDEO

Highlights: Superkupa e Kosovës, Llapi-Ballkani

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Highlights: Superkupa e Kosovës, Llapi-Ballkani

22/01/23 @ 15:47

SUPERKUPA E KOSOVËS

Vendos goli i Dellovës, Ballkani fiton Superkupën!

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Vendos goli i Dellovës, Ballkani fiton Superkupën!

21/01/23 @ 14:55

FORMACIONET ZYRTARE

Superkupa e Kosovës, 11-shet startuese: Llapi-Ballkani

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Superkupa e Kosovës, 11-shet startuese: Llapi-Ballkani

21/01/23 @ 12:11

TERMINI I SUPERKUPËS

Llapi-Ballkani, Superkupa e Kosovës luhet nesër në Turqi

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Llapi-Ballkani, Superkupa e Kosovës luhet nesër në Turqi

20/01/23 @ 14:17

FITUESI I TROFEUT TË PARË TË VITIT DO TË JETË...

Superkupa e Kosovës, i kthehet Antalyas!

Superkupa e Kosovës

Superkupa e Kosovës, i kthehet Antalyas!

07/01/23 @ 18:09

PRISHTINA

Ndarje e shpejtë!

Superkupa e Kosovës

Ndarje e shpejtë!

03/12/21 @ 20:37

PRIZRENI-16 - DRITA

Ç3: Prizreni-16 afër gjysmëfinales

Superkupa e Kosovës

Ç3: Prizreni-16 afër gjysmëfinales

01/09/21 @ 17:16

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita

01/09/21 @ 15:53

TROFEU

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

17/08/21 @ 23:49

SUPERKUPA: PRISHTINA - LLAPI

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

17/08/21 @ 23:18


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës