Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Drita


1 September, 2021 @15:53

Ndeshja e parë e Superkupës së Kosovës do të luhet në mes të Prizrenit-16 dhe Dritës.

Janë caktuar pesëshet e para:

PRIZRENI-16: Ivan Koljevic, Arti Hajdari, Rilind Krasniqi, Courtnley Fells, Urim Zenelaj

DRITA: Qëndrim Demi, Bunjaku, Enis Bardh Jakupi, Arian Memeti, Nart Llapashtica


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës