Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Superkupa e Kosovës, Llapi-Ballkani

Highlights: Superkupa e Kosovës, Llapi-Ballkani


22 January, 2023 @15:47

Mëposhtë mund të shikoni momentet më të mira të ndeshjes së Superkupës së Koosvës ndërmjet Llapit dhe Ballkanit zhvilluar në Antalya të Turqisë dje, ku ekipi kampion i Kosovës, Ballkani, ka arritur të shtojë edhe një trofe në kabinetin e skuadrës nën drejtimin e Ilir Dajës, pasi që fituan duelin me rezultat minimal, 0-1 [Lumbardh Dellova 62].


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës