Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STINORI I RI

Caktohet data e fillimit të stinorit të ri

Caktohet data e fillimit të stinorit të ri


25 May, 2021 @17:42

Vetëm pak ditë pas përfundimit të stinorit 2020/21, Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës ka mbajtur mbledhje ku ndër tjerash ka marrë vendim edhe për datën e fillimit të stinorit të ri 2021/22.

Në mbledhjen e mbajtur sot (e martë), Komiteti Ekzekutiv mori vendim që edicioni i ri 2021/2022 të fillojë më 21 gusht, 2021.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga