Të gjitha lajmet

VËLLAZNIMI

Cana zyrtarisht largohet nga Vëllaznimi

Cana zyrtarisht largohet nga Vëllaznimi

5 October, 2019 @11:25

Përmes një postimi në Facebook, klubi i Vëllaznimit ka bërë të ditur që Agim Cana që nga dita e djeshme edhe zyrtarisht është larguar nga detyra e kryetarit të klubit gjakovar.

Postimi i plotë i klubit gjakovar është paraqitur më poshtë:

DRENASI - LIRIA

Liria ngritet në pozitën e dytë

TOPSPORTI / Arkiv

3 October, 2019 @16:55

Një fitore tepër të rëndësishme, e regjistroi skuadra prizrenase Liria në përballje kundër Drenasit. Liria e mposhti Drenasin si mysafire…

KEK-u - VËLLAZNIMI

Barazim në Obiliq, Vëllaznimi ende pa fitore

Foto: KF Vëllaznimi

3 October, 2019 @16:31

Përsëri s’ka fitore për Vëllaznimin. Skuadra gjakovare, që po kalon një krize të thellë si financiare ashtu edhe të rezultateve,…

ULPIANA

Visoka dorëhiqet nga Ulpiana

29 September, 2019 @21:24

Trajneri i deritashëm i Ulpianës, Megzon Visoka, ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij. Pas humbjes nga Ramiz Sadiku me…

VËLLAZNIMI - MALISHEVA

Mposhtet nga Malisheva, Vëllaznimi i fundit në tabelë

29 September, 2019 @17:17

Vazhdon kriza e thellë e Vëllaznimit! Gjakovarët sot u mposhtën me rezultat 0-2 nga Malisheva në Gjakovë, për të mbetur…

ISTOGU 1-0 BESA

Endrit Maloku vendos derbin, Istogu mbron kreun

Foto: KFIstogu/fb

28 September, 2019 @17:20

Pas pjesës së parë të përfunduar pa gola në derbin e Bjeshkëve të Nemuna mes Istogut dhe Besës, ka qenë…

Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë