Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I CONFERENCE LEAGUE

Conference League - grupet për edicionin 2021/2022

Conference League - grupet për edicionin 2021/2022


27 August, 2021 @15:33

Pas shortit të Europa League, është mbajtur sot edhe shorti për fazën grupore të Conference Leagues.

Sivjet do të mbahet edicioni i parë i Conference Leagues, derisa finalja do të luhet më 25 maj 2022 në stadiumin “Arena Kombëtare” të Tiranës.

Tërheqjen e shortit e bëri kapiteni legjendar i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana.

Më poshtë mund t’i shikoni grupet për edicionin 2021/22.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League