Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA KUALIFIKIMEVE

Constantinides e Sylejmani, nisin punën me Shqipërinë

Constantinides e Sylejmani, nisin punën me Shqipërinë


1 August, 2016 @13:25

Ish trajneri i Sigal Prishtinës, Antonis Constantinides dhe ndihmës trajneri i kësaj skuadre, Albert Sylejmani, me kolegët tjerë të stafit kanë nisur sot zyrtarisht punën me ekipin kombëtar shqiptar.

GRUPI I SHQIPËRISË

Shqipëria sot ka nisur përgatitjet e para në rrugë për kualifikime drejt Eurobasket 2017.

Stafi teknik i Shqipërisë përbëhet nga:

Antonis Constantinides: kryetrajner,
Afrim Bilalli: ndihmës trajner,
Albert Sylejmani: përgatitës fizik,
Endri Rumani: skaut,
Enos Mirushi dhe Sabahat Kastrati: fizio;

 


DREJT POLONISË

Polfarmex Kutno, ekipi i ri i Dardanit

FBK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Polfarmex Kutno, ekipi i ri i Dardanit

01/08/16 @ 08:28

STREETBALL 2016

Kompletohen 8 superfinalistët

FBK Superliga

Kompletohen 8 superfinalistët

31/07/16 @ 21:32

STREETBALL 2016

Turistët, superfinalisti i parafundit

FBK Superliga

Turistët, superfinalisti i parafundit

31/07/16 @ 18:55

PARA KUALIFIKIMEVE

Sylejmani përgatit Shqipërinë për Eurobasket

Eurobasket

Sylejmani përgatit Shqipërinë për Eurobasket

31/07/16 @ 10:29

NBA PARA REPREZENTACIONIT

Koncetrohet te Hawks, lë Gjermaninë

Eurobasket

Koncetrohet te Hawks, lë Gjermaninë

30/07/16 @ 21:00

PARA KUALIFIKIMEVE

Teletovic e Nurkic, i japin fuqi Bosnjes

Eurobasket

Teletovic e Nurkic, i japin fuqi Bosnjes

30/07/16 @ 20:38

RIVALI I KOSOVËS

Sllovenia vazhdon përgatitjet, para duelit me Kosovën

Eurobasket

Sllovenia vazhdon përgatitjet, para duelit me Kosovën

30/07/16 @ 18:59

KOSOVA PARA EUROBASKET

Seniorët, sot në fotografim zyrtar

Përfaqësuesja/Eurobasket

Seniorët, sot në fotografim zyrtar

30/07/16 @ 17:01

MEDIA

Trofeu i BIBL, synim kryesor i Pejës

FBK Superliga/Balkan League

Trofeu i BIBL, synim kryesor i Pejës

30/07/16 @ 16:03

EUROBASKET 2022

Hidhet shorti, Eurobasket mëson grupet - priten super ndeshje

Eurobasket

Hidhet shorti, Eurobasket mëson grupet - priten super ndeshje

29/04/21 @ 14:31

EUROBASKET

Të enjtën hedhet shorti për Eurobasket, këto janë vazot…

Eurobasket

Të enjtën hedhet shorti për Eurobasket, këto janë vazot…

27/04/21 @ 16:38

RAPORT I GJERË

Kompletohen të kualifikuarit për Eurobasket 2022

Eurobasket

Kompletohen të kualifikuarit për Eurobasket 2022

22/02/21 @ 23:02

SHQIP NË BOTË

Edon Maxhuni shkëlqen ndaj Serbisë, Finlanda mposhtet

Eurobasket/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni shkëlqen ndaj Serbisë, Finlanda mposhtet

30/11/20 @ 21:10

PRITET LARGIMI

Datome synim kryesor i Milanos

Eurobasket/Transfere

Datome synim kryesor i Milanos

31/05/20 @ 21:44

SPECIALE

Ekskluzive: Edon Maxhuni në formacion të Finlandës për ndeshjen e radhës

Eurobasket/International/Sportistë shqiptarë në botë

Ekskluzive: Edon Maxhuni në formacion të Finlandës për ndeshjen e radhës

22/02/20 @ 16:21

EUROBASKET

Edon Maxhuni grumbullohet me Finlandën për ndeshjet e shkurtit

Eurobasket/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni grumbullohet me Finlandën për ndeshjet e shkurtit

19/02/20 @ 19:14

GRUPI I KOSOVËS DHE SELEKTORI I RI

Parakualifikimet një-vjeçare me Marmarinosin

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Parakualifikimet një-vjeçare me Marmarinosin

14/02/20 @ 22:30

PAS NDESHJES

Hajrizi beson në kualifikim

Përfaqësuesja/Eurobasket

Hajrizi beson në kualifikim

08/08/19 @ 13:10

PAS NDESHJES

Mulaomerovic tregon arsyet e humbjes nga Britania

Përfaqësuesja/Eurobasket

Mulaomerovic tregon arsyet e humbjes nga Britania

08/08/19 @ 13:01


 
Të gjitha lajmet nga Eurobasket