Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TURQI

David Domgjoni me gol, Manisa kualifikohet

David Domgjoni me gol, Manisa kualifikohet


31 October, 2023 @21:53

Skuadra e Manisës që garon në kategorinë e dytë të futbollit të Turqisë, ka shënuar fitore në kuadër të ndeshjeve të Kupës së atjeshme 3-0 ndaj Pazarsporit dhe me këtë ka kaluar një raund më lartë në garë.

Golin e tretë dhe të fundit për ekipin e Manisës e ka shënuar futbollisti i Kosovës, David Domgjoni (78’) për të brë rezultatin 3-0, ndërsa në 7 minutat e fundit të ndeshjes luajti edhe Jetmir Topalli, duke hyrë në lojë si zëvendëues.


 
Të gjitha lajmet nga International